Powered by:Proticaret
İade ve Garanti Şartları : Köyden Yayladan Yöresel Ürünler
İade ve Garanti Şartları

Garanti Koşulları

Tüm ürünler aksi belirtilmediği takdirde üretici firmaların garantisi altındadır. Garanti koşullarının geçerli olabilmesi için kargo teslimatı esnasında ürünü mutlaka kontrol ediniz. Herhangi bir hasar gördüğünüzde tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün üzerinde yapılan değişiklikler,ürünün deforme olması ya da ürünün orijinal dizaynının bozulması garanti kapsamı dışındadır.

Ürün İade Koşulları

Sitemiz üzerinden satın aldığınız ürünün hatalı çıkması halinde teslimat tarihinden itibaren en geç 7 gün içerisinde sayfamızdaki online destek bölümünden bizimle iletişim kurmanız gerekmektedir. Bu bilgileri takiben kargo şirketi ile bize ulaştıracağınız hatalı ürün yenisi ile değiştirilecektir. Sipariş edilen ürün hatası müşteri kullanımından oluşmuşsa veya 7 günlük süre içerisinde ürün kullanılmışsa ürünün iade ve değişimi yapılmaz. Ürün iadesi ve değiştirme şartları olarak, 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun gereği uygulamalar esastır.

Sitemizden alınan peynir, tereyağı gibi ürünlerde kusur varsa teslim alındığı an bildirilmesi gerekmektedir, aksi halde ürünlerin iadesi kabul edilmeyecektir. 

Bozulmayacak çay, bal gibi ürünleri kavanozları açılmadan teslim alınır alınmaz iade edebilirsiniz.

Müşterinin isteğinden kaynaklı, kusur bulunmayan ürünlerin iadesinde kargoların geliş ve gidiş maliyetleri alıcı tarafından karşılanacaktır. Sitemizden alışveriş yapan kullanıcılar bu koşulları kabul etmiş sayılmaktadır.